Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet protectie Novostar
- Număr anunț
- DA23160062
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 18830000-6 · Incaltaminte de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.716 RON
- Valoare atribuită
- 1.716 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 10:48
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2019 09:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.716 RON
din 1.716 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro