Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
Achizitie SSD 512GB M.2 Intel SSD 760p Series 512GB
- Număr anunț
- DA23155789
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.500 RON
- Valoare atribuită
- 49.386,60 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 28.05.2019 16:37
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2019 12:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
49.386,60 RON
din 49.500 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 113,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.