Ofertă acceptată Cumpărare directă

instrumentar cabinet medical

Număr anunț
DA23166522
Autoritate contractantă
SEMINARUL TEOLOGIC LICEAL ORTODOX MITROPOLITUL DOSOFTEI (CUI 30625672)
Furnizor / câștigător
ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
Cod CPV
33190000-8 · Diverse aparate si produse medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.423,89 RON
Valoare atribuită
2.423,89 RON
Data publicării
29.05.2019 14:50
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.423,89 RON

din 2.423,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.