Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 22,9% sub estimat

ANIOSGEL 85 NPC -(echivalent MANUGEL) DEZINFECTANT PENTRU DEZINFECTIA MAINILOR PRIN FRECARE

Număr anunț
DA23161475
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
Furnizor / câștigător
UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.590 RON
Valoare atribuită
3.540 RON 22,9% sub estimat
Data publicării
29.05.2019 11:35
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
30.05.2019 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.540 RON

din 4.590 RON estimat 22,9%

Adjudecat la 77,1% din estimat · economie 1.050 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.