Ofertă refuzată
Cumpărare directă
EKOMAX SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN 500ML
- Număr anunț
- DA23130177
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GALATI (CUI RO3127263)
- Furnizor / câștigător
- PIRAMIDA FORTE SRL (CUI RO22837712)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.080 RON
- Valoare finală
- 1.080 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 14:09
- Data finalizării
- 30.05.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.