Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SACI MENAJ 240L NEGRI 10BUC/ROL; SACI MENAJERI NEGRI 120L , 10 BUC/ROLA;Saci menaj 20L negri 50/rola
- Număr anunț
- DA23167280
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
- Furnizor / câștigător
- BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.987,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.987,50 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 15:24
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 09:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.987,50 RON
din 2.987,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro