Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diploma de acordarea premiului

Număr anunț
DA23202303
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC DE ARHITECTURA SI LUCRARI PUBLICE "I. N. SOCOLESCU (CUI 4192731)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI RO25155248)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7,90 RON
Valoare atribuită
7,90 RON
Data publicării
03.06.2019 14:37
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7,90 RON

din 7,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.