- Număr anunț
- DA23201503
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- IIRUC SERVICE S.R.L. (CUI RO16253158)
- Cod CPV
- 30142200-8 · Case de marcat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 806,72 RON
- Valoare atribuită
- 806,72 RON
- Data publicării
- 03.06.2019 14:09
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 15:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
806,72 RON
din 806,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro