Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet papetarie

Număr anunț
DA23172791
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CHECEA (CUI 29070730)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.180,34 RON
Valoare atribuită
2.180,34 RON
Data publicării
30.05.2019 10:51
Termen limită
04.06.2019 17:00
Data finalizării
30.05.2019 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.180,34 RON

din 2.180,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.