Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diverse carti in limba rusa
- Număr anunț
- DA23200041
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
- Furnizor / câștigător
- IST ULTRA SRL (CUI RO16813298)
- Cod CPV
- 22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.465 RON
- Valoare atribuită
- 1.465 RON
- Data publicării
- 03.06.2019 13:21
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.465 RON
din 1.465 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro