Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHETE PREMIERE 1 IUNIE ZIUA COPILULUI

Număr anunț
DA23170348
Autoritate contractantă
Comuna Valisoara (Consiliul local al com.Valisoara) (CUI 4521419)
Furnizor / câștigător
POINT PAPER SRL (CUI RO6821978)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
654,17 RON
Valoare atribuită
654,17 RON
Data publicării
30.05.2019 09:23
Termen limită
04.06.2019 17:00
Data finalizării
30.05.2019 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

654,17 RON

din 654,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.