Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat
Bonuri valorice pentru carburanti auto pentru comuna Osorhei
- Număr anunț
- DA23198585
- Autoritate contractantă
- COMUNA OSORHEI (CUI 4641288)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105.257 RON
- Valoare atribuită
- 104.517 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 03.06.2019 12:25
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
104.517 RON
din 105.257 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 740 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.