Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE BIROTICA

Număr anunț
DA23167765
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Veniamin Costachi" Sinesti (CUI 17169447)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319,95 RON
Valoare atribuită
319,95 RON
Data publicării
29.05.2019 15:48
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 16:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319,95 RON

din 319,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.