Ofertă acceptată Cumpărare directă

MARKER NEGRU

Număr anunț
DA23167725
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CENTRALA, MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 28978311)
Furnizor / câștigător
ELSTAR GROUP SRL (CUI RO1321890)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,95 RON
Valoare atribuită
2,95 RON
Data publicării
29.05.2019 15:46
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 17:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,95 RON

din 2,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.