Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pahare albe PP 100ml unica folosinta, 100bucati
- Număr anunț
- DA23197994
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN RESITA (CUI 1061626)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 39221123-5 · Pahare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 466,20 RON
- Valoare atribuită
- 466,20 RON
- Data publicării
- 03.06.2019 12:04
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 13:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
466,20 RON
din 466,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro