Ofertă acceptată Cumpărare directă

FACTURIER A4 3EX (PERSONALIZAT, INSERIAT)

Număr anunț
DA23197537
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R. S.C.R.L. BRASOV S.A. (CUI RO14257595)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39 RON
Valoare atribuită
39 RON
Data publicării
03.06.2019 11:49
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39 RON

din 39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.