Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carti de biblioteca (Rev.2)

Număr anunț
DA23196837
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 COMUNA AVRAM IANCU (CUI 19881025)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.273,75 RON
Valoare atribuită
1.273,75 RON
Data publicării
03.06.2019 11:22
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.273,75 RON

din 1.273,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.