Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Facturier cu chitanță A5 autocopiativ 3 ex. color
- Număr anunț
- DA23194231
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 22820000-4 · Formulare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.001,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.001,10 RON
- Data publicării
- 03.06.2019 09:48
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.001,10 RON
din 1.001,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro