Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de elaborare, tehnoredactare si tiparire volume antologie si revista Proiect Alecsandriada

Număr anunț
DA23192445
Autoritate contractantă
JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
Furnizor / câștigător
MCO CONSULTING SRL (CUI RO22905957)
Cod CPV
22110000-4 · Carti tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.475 RON
Valoare atribuită
10.475 RON
Data publicării
03.06.2019 08:29
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.475 RON

din 10.475 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.