Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Registru matricol pentru master - 150 file
- Număr anunț
- DA23179718
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI RO1555719)
- Cod CPV
- 22810000-1 · Registre din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 213,45 RON
- Valoare atribuită
- 213,45 RON
- Data publicării
- 30.05.2019 15:20
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
213,45 RON
din 213,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro