Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 80G/MP 500COLI/TOP

Număr anunț
DA23166728
Autoritate contractantă
COMUNA SIMIAN (CUI 4550988)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI RO1616816)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
955,20 RON
Valoare atribuită
955,20 RON
Data publicării
29.05.2019 14:58
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

955,20 RON

din 955,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.