Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet papetarie si articole din hartie

Număr anunț
DA23155251
Autoritate contractantă
COMUNA MASTACANI (PRIMARIA MASTACANI) (CUI 4322254)
Furnizor / câștigător
LIBRARIA LUCIAN BLAGA S.R.L. (CUI RO10976385)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
503,48 RON
Valoare atribuită
503,48 RON
Data publicării
28.05.2019 15:47
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
30.05.2019 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503,48 RON

din 503,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.