Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placa neutrala tip Valleylab / electrozi neutri bipolari

Număr anunț
DA23201123
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
Furnizor / câștigător
ARTISANA MEDICAL SRL (CUI RO22742850)
Cod CPV
32442100-4 · Placi de conexiune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.400 RON
Valoare atribuită
3.400 RON
Data publicării
03.06.2019 13:55
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.400 RON

din 3.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.