Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii Inchiriere Echipament Tehnic sala Conferinta “Reuniunea Directorilor Generali pe sport UE"

Număr anunț
DA23200862
Autoritate contractantă
MINISTERUL SPORTULUI (CUI 26604620)
Furnizor / câștigător
HAGI SPORT SRL (CUI RO6646915)
Cod CPV
32342410-9 · Echipament de sonorizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,21 RON
Valoare atribuită
504,21 RON
Data publicării
03.06.2019 13:47
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 16:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,21 RON

din 504,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.