Ofertă acceptată Cumpărare directă

SOLUTIE ANTIMUCEGAI

Număr anunț
DA23199913
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
Furnizor / câștigător
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI RO32521457)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
139,65 RON
Valoare atribuită
139,65 RON
Data publicării
03.06.2019 13:16
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

139,65 RON

din 139,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.