Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Switch 16 porturi Gigabit, D-Link DGS-1016D, Capacity 32Gbps, desktop/rackmount, metalic
- Număr anunț
- DA23198877
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA VASLUI (CUI 9793988)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 586,56 RON
- Valoare atribuită
- 586,56 RON
- Data publicării
- 03.06.2019 12:37
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
586,56 RON
din 586,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro