Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Televizor LED Smart Samsung, 138 cm, 55NU7102, 4K Ultra HD
- Număr anunț
- DA23195062
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala „Sfanta Vineri” Municipiul Ploiesti (CUI 29170984)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.361,32 RON
- Valoare atribuită
- 3.361,32 RON
- Data publicării
- 03.06.2019 10:19
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.361,32 RON
din 3.361,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro