Ofertă acceptată Cumpărare directă

pronto

Număr anunț
DA23192432
Autoritate contractantă
PIETE PREST TEC SRL (CUI 31434115)
Furnizor / câștigător
VELTICOM SRL (CUI 16138850)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
541,27 RON
Valoare atribuită
541,27 RON
Data publicării
03.06.2019 08:27
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 10:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

541,27 RON

din 541,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.