Ofertă acceptată Cumpărare directă

REGISTRU DE CASA A4 AUTOCOPIATIV 2 EX.

Număr anunț
DA23170229
Autoritate contractantă
COMUNA SIMIAN (CUI 4550988)
Furnizor / câștigător
ARION SRL (CUI RO1616816)
Cod CPV
22822000-8 · Formulare comerciale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
56,70 RON
Valoare atribuită
56,70 RON
Data publicării
30.05.2019 09:17
Termen limită
04.06.2019 17:00
Data finalizării
30.05.2019 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

56,70 RON

din 56,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.