Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de elaborare proiect tehnic pentru obiectivul “Reabilitare teren sport, localitatea Runcu,

Număr anunț
DA23167143
Autoritate contractantă
Comuna Pantelimon (Primaria comunei Pantelimon) (CUI 5806791)
Furnizor / câștigător
VLADIA PREST SRL (CUI RO14566027)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
29.05.2019 15:17
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
30.05.2019 09:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.