Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare piese pentru hidranti - Facultatea de Inginerie

Număr anunț
DA23164085
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
Furnizor / câștigător
MIROPA ARM SRL (CUI RO14657400)
Cod CPV
44482200-4 · Hidranti de incendiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.296 RON
Valoare atribuită
3.296 RON
Data publicării
29.05.2019 13:20
Termen limită
04.06.2019 17:00
Data finalizării
30.05.2019 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.296 RON

din 3.296 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.