Ofertă acceptată
Cumpărare directă
RATEX PASTA momeala raticida proaspata 5 kg
- Număr anunț
- DA23159020
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Furnizor / câștigător
- TERRASAN H&G SERVICE SRL (CUI RO17976455)
- Cod CPV
- 24000000-4 · Produse chimice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 82,50 RON
- Valoare atribuită
- 82,50 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 10:10
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
82,50 RON
din 82,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro