Ofertă acceptată Cumpărare directă

interventie si consumabile chimie

Număr anunț
DA23203049
Autoritate contractantă
DIRECŢIA DE SĂNĂTATE PUBLICĂ JUDEŢEANĂ SUCEAVA (CUI 4244920)
Furnizor / câștigător
ATU 18379608 Shimadzu Handelsgesellschaft mbH
Cod CPV
50430000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de precizie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.868 RON
Valoare atribuită
5.868 RON
Data publicării
03.06.2019 15:04
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.868 RON

din 5.868 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.