Ofertă acceptată Cumpărare directă

PIEPT DE PUI DEZOSAT

Număr anunț
DA23202100
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr 23 Cluj-Napoca (CUI 17968541)
Furnizor / câștigător
CINA CARMANGERIE SRL (CUI 2878920)
Cod CPV
15113000-3 · Carne de porc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
897,75 RON
Valoare atribuită
897,75 RON
Data publicării
03.06.2019 14:30
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 14:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

897,75 RON

din 897,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.