Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie directa

Număr anunț
DA23201946
Autoritate contractantă
Comuna Peceneaga (Consiliul Local Peceneaga) (CUI 4793944)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.625,38 RON
Valoare atribuită
10.625,38 RON
Data publicării
03.06.2019 14:24
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.625,38 RON

din 10.625,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.