Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ARTICOLE GRADINARIT
- Număr anunț
- DA23200318
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA (CUI RO4701070)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 390,30 RON
- Valoare atribuită
- 390,30 RON
- Data publicării
- 03.06.2019 13:29
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 14:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
390,30 RON
din 390,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro