- Număr anunț
- DA23199949
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 SAT TALPOS, COMUNA BATAR (CUI 29467706)
- Furnizor / câștigător
- BAMBINO SRL (CUI RO12088619)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 267,36 RON
- Valoare atribuită
- 267,36 RON
- Data publicării
- 03.06.2019 13:18
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
267,36 RON
din 267,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro