Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE INCHIRIERE SALA DE CONFERINTE - (CONFERINTA) - ZIUA 1-SALA 60 PERSOANE

Număr anunț
DA23199790
Autoritate contractantă
MINISTERUL SPORTULUI (CUI 26604620)
Furnizor / câștigător
HAGI SPORT SRL (CUI RO6646915)
Cod CPV
70130000-1 · Servicii de inchiriere de bunuri imobiliare proprii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750 RON
Valoare atribuită
750 RON
Data publicării
03.06.2019 13:12
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 16:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750 RON

din 750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.