Ofertă acceptată Cumpărare directă

Malai

Număr anunț
DA23173516
Autoritate contractantă
Primaria Turnu Magurele (CUI 4253731)
Furnizor / câștigător
VASILIADA MARKET SRL (CUI RO28312215)
Cod CPV
15612210-6 · Faina de porumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84,18 RON
Valoare atribuită
84,18 RON
Data publicării
30.05.2019 11:17
Termen limită
04.06.2019 17:00
Data finalizării
30.05.2019 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84,18 RON

din 84,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.