Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cap de schimb pentru LDO sc (Model 2)
- Număr anunț
- DA23197768
- Autoritate contractantă
- AQUABIS SA BISTRITA-NASAUD (CUI RO566787)
- Furnizor / câștigător
- HACH LANGE SRL (CUI RO17610720)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.308 RON
- Valoare atribuită
- 2.308 RON
- Data publicării
- 03.06.2019 11:57
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 12:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.308 RON
din 2.308 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro