Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LANT STIHL 30DINTI 1.6MM 3/8 60PINTENI SET 2BUC
- Număr anunț
- DA23197667
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NEAGRA SARULUI (CUI 16037847)
- Furnizor / câștigător
- COLOANA PROD COM SRL (CUI RO6339007)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139,50 RON
- Valoare atribuită
- 139,50 RON
- Data publicării
- 03.06.2019 11:54
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 13:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
139,50 RON
din 139,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro