Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv. consultanta tehnica si dirigentie de santier

Număr anunț
DA23196452
Autoritate contractantă
Comuna Vladimirescu (CUI 3519615)
Furnizor / câștigător
SUCIU IOAN SIM (CUI 35161050)
Cod CPV
09123000-7 · Gaze naturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.743 RON
Valoare atribuită
7.743 RON
Data publicării
03.06.2019 11:07
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.743 RON

din 7.743 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.