- Număr anunț
- DA23169772
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA LISA (CUI 29404864)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 565,03 RON
- Valoare atribuită
- 565,03 RON
- Data publicării
- 30.05.2019 08:55
- Termen limită
- 04.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2019 09:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
565,03 RON
din 565,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro