Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Convertor tensiune 220 Vc/4-20 tip AT-VA1 DV5 DN ADH
- Număr anunț
- DA23169620
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
- Furnizor / câștigător
- CHORUS RESEARCH ENGINEERING DISTRIBUTION S.R.L. (CUI RO13808750)
- Cod CPV
- 31221200-3 · Relee de uz general (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.494 RON
- Valoare atribuită
- 1.494 RON
- Data publicării
- 30.05.2019 08:46
- Termen limită
- 04.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2019 08:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.494 RON
din 1.494 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro