Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DIVERSE MEDICAMENTE
- Număr anunț
- DA23168580
- Autoritate contractantă
- CENTRU DE ONCOLOGIE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 29015247)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.109,94 RON
- Valoare atribuită
- 3.109,94 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 19:20
- Termen limită
- 04.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2019 20:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.109,94 RON
din 3.109,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro