Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie SF si Studii de teren pentru ob. "Amenajare parcari si cai de acces in Orasul Turceni"

Număr anunț
DA23166234
Autoritate contractantă
Orasul Turceni (CUI 4813480)
Furnizor / câștigător
VIA PRO IT CONSULTING SRL (CUI 27399915)
Cod CPV
71322100-2 · Servicii de estimare pentru lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.500 RON
Valoare atribuită
48.500 RON
Data publicării
29.05.2019 14:38
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.500 RON

din 48.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.