Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achizitie rechizite
- Număr anunț
- DA23194682
- Autoritate contractantă
- COMUNA HOMOROADE (PRIMARIA COMUNEI HOMOROADE) (CUI 3963781)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 496,04 RON
- Valoare atribuită
- 495,64 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 03.06.2019 10:06
- Termen limită
- 08.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.06.2019 10:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
495,64 RON
din 496,04 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 0,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.