Ofertă acceptată
Cumpărare directă
sistenta tehnica si mentenanta program informatic - Agora Extravilan (Legea 17/2014) printr-un abon
- Număr anunț
- DA23127431
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHIOJDU (CUI 2813247)
- Furnizor / câștigător
- SOFTAGORA SRL (CUI 28193610)
- Cod CPV
- 72212900-8 · Diverse servicii de dezvoltare de software si sisteme informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 24.05.2019 12:12
- Termen limită
- 01.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2019 10:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.200 RON
din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro