Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE DE CURATENIE

Număr anunț
DA23194458
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala “Manastireanu Mihai”, Comuna Predeal Sarari (CUI 29026785)
Furnizor / câștigător
PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI RO22585925)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
986,55 RON
Valoare atribuită
986,55 RON
Data publicării
03.06.2019 09:57
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

986,55 RON

din 986,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.