Ofertă acceptată Cumpărare directă

Protecția datelor cu caracter personal. Atribuții și responsabilități în sectorul public

Număr anunț
DA23193805
Autoritate contractantă
Muzeul Judetean de Etnografie si Arta Populara Baia Mare (CUI 19235350)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI RO33269758)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.718,77 RON
Valoare atribuită
3.718,77 RON
Data publicării
03.06.2019 09:34
Termen limită
08.06.2019 17:00
Data finalizării
03.06.2019 09:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.718,77 RON

din 3.718,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.